Chalupa Bukovka - ubytování v apartmánu v Orlických horách

Letní provoz lanových drah

 

Obě lanové dráhy jedou minimálně každý prázdninový víkend v červenci i srpnu. Začínají v 9:00 a jedou každou půlhodinu do 17:00. Lanovkami lze navštívit obě údolí, přepravit kola, kočárky, odrážedla. V obou údolích se na Vaše klienty těší restaurace a občerstvení. Pokud bude zájem větších skupin budeme realizovat mimořádný provoz ve všední dny o kterém se dozvíte v aktualitách a na facebooku. Lanovky by měly být využívany i k disc golfu, na straně Čenkovic 9-ti jamkové hřiště na Červené Vodě 12-cti jamkové hřiště se začátkem na vrcholu Bukové hory- více na stránkách.

 

Nově půjčovna 16-cti ks horských koloběžek  s tipem na výlety po hřebeni- lanovkou nahoru, Sedlo, Suchák, Bouda a zpět do údolí. Samozřejmě kdekoli v okolí.

 

Další novinkou je půjčovna 10-ti ks horských kár tzv. „chopperů“,  které budou brázdit Třebovskou sjezdovku.

 

Půjčovna horských kol nabízí 10ks horských kol s přední odpruženou vidlicí a 8 ks tzv. „celopér“ tedy kol vhodnějších do terénu s odpružením přední i zadní vidlice.

 

Vrchol Fit resortu Buková hora bude nabízet i moderní baby turistiku. Tedy turistiku mladých rodin včetně našich nejmenších,  po použití lanových drah na vrchol a zpět s možnou přepravou  odrážedel, koloběžek, trojkolek , mini kol a kočárků zdarma. Jsou kolem Bukové hory připraveny dva okruhy 650m a 1320m více opět na stránkách.

 

Na dojezdu Červenovodských sjezdovek vyrostlo nové dětské hřiště včetně trampolínového centra, gravitační lanovky, glilovacího altánu a mnoha atrakcí pro naše nejmenší.

 

Na stránkách budou inzerovány i letní akce. Již teď můžeme pozvat na Jezdecký den ,pořádaný první červencovou sobotu v Mlýnickém Dvoře cca 600m od výstupu lanovky. Na 22.8. a 23.8. je tradičně připravován Fořtův víkend se skvělou krmí, kde nechybí ani kančí na šípkové se špekovým knedlíkem....:-) a spousta programu. V pátek by měl vystoupit Kamil Střihavka a v sobotu nás čeká rockotéka s hlavním hostem Judas Priest revival.

Samozřejmě i akci cihelna lze díky provozu lanovek a přepravě kol hravě absolvovat nejenom z Červené Vody, ale nově i z Čenkovic. Ráno vyrazit na Čenkovickou dvojku, nechat se svézt čtyřsedačkou nebo po vlastní ose do Mlýnice, napojit se na novou cyklostezku do Králík , navštívit akci Cihelna a zpět se navečeřet zvěřinovými specialitami a na pohodu vyjet lanovkou z Červené Vody, která má tradičně na Fořtovu sobotu delší provoz.